Programjaink
Szántódi tábor

Diákjaink, mint minden évben, nagy izgalommal várják a tanév végén megrendezésre kerülő nyári táborozást. Tanulóink öröme és a szülők elégedettsége, elismerése arra ösztönöz bennünket, hogy 2004 óta évente megszervezzük tanulóinknak a XII. Kerület Hegyvidék Önkormányzata Szabadidősport Központ szántódi üdülőjében a táborozást.

Ezzel lehetőséget teremtünk arra, hogy a gyermekek pár napot sok-sok játékkal, pihenéssel és új ismeretek szerzésével tölthessenek el. Az együtt töltött idő jó alkalom arra, hogy a közösségi érzést erősítsük, a tanár-diák kapcsolatot szorosabbá fűzzük, hogy megsegítsük a szocializálódási folyamatot, hogy az iskola falain kívül is új ismereteket szerezhessenek. A táborozást vállaló pedagógusok és segítőik célkitűzései is ennek jegyében kerülnek meghatározásra.